XXI. ročník  Zimného stretnutia SVTS pod Sivým vrchom

from to
Aktuality Kluby Pozvánky a Novinky ÚSTREDIE

V dňoch 8. – 10. 12. 2017 sa na Chate pod Náružím uskutoční  XXI. ročník Zimného stretnutia členov SVTS, ktorým si pripomenieme  výročie založenia nášho Spolku.

Doprava: Autobusom z Liptovského Mikuláša do Jalovca. Odtiaľ pešo cca 2 hod. na chatu. Osobným autom je možné sa dostať až k penziónu Ďumbier, kde je možné parkovať za dohodnutý poplatok. Jeho výška závisí od snehových podmienok, no nemal by presiahnuť sumu 2,5 € /auto/noc. Od penziónu trvá cesta na chatu cca 1,5 hod.

Ubytovanie: Ubytovanie na chate 8,-€ / osoba/ noc. Chata má 30 lôžok a preto majú prví 30-ti prihlásení s uhradenými nocľahmi zaistené lôžko a deky. Ostatní si budú musieť priniesť vlastný spacák.

Stravovanie:  Na sobotný večer pripravia organizátori z Ústredia SVTS kapustnicu ako darček pre účastníkov stretnutia.

Pivo predávajú správcovia na chate, voda je v blízkej studničke. Nezabudnite si priniesť prezuvky.

Program: Cez deň využijeme horské prostredie k pohybu a večer si premietneme niečo z našich akcií.

Účastnícky poplatok: 3,- €

Prihlášky: Prihlásený bude každý, kto uhradí účastnícky poplatok a ubytovanie do 30. novembra na účet SVTS číslo IBAN: SK38 8330 0000 0029 0060 1564 . Ako variabilný symbol uveď číslo preukazu SVTS.

 Ako špecifický symbol uveď svoje kontaktné telefónne číslo. Ak chceš byť na chate iba jednu noc, tak vyznač v poznámke či v piatok, alebo v sobotu.

 Na stretnutie sa tešia organizátori – Ústredie SVTS.

Jožko Zábojník

Prihlášky adresujte na:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *