2% pre Vysokohorskú Turistiku

from to
Scheduled Aktuality Pozvánky a Novinky

Nenechajte prepadnúť vaše 2%

Zákon Vám umožňuje darovať 2% zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše občianske združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu.

Predvyplnený formulár na poukázanie 2% pre SVTS

Nech už odovzdáte 2% z dane SVTS alebo niekomu kto to potrebuje viac, vždy pomôžete dobrej veci.

Aj tento rok je možné darovať 2% z dane SVTS. Vaše 2% z dane nám pomôžu vzdelávať, rozvíjať aktivity a napĺňať poslanie SVTS.

Rok 2020 toho mnoho nepriniesol, bolo to obdobie ktoré každý z nás chce čo najskôr hodiť za hlavu. Sprevádzaný neistotou, priniesol mnohé obmedzenia, ktoré nám naštrbili bežné aktivity a rovnako aj pozmenili plány. Keď sa však trošku zamyslíme, určite dokážeme nájsť za ten krátky čas aj zopár pozitív.

  • vďaka Vám a Vašim príbehom z ciest, ktoré nám robia radosť pri čítaní, sa nám opäť k záveru roka podarilo vydať ročenku SVTS;
  • zorganizovalo sa niekoľko tradičných spoločných stretnutí v horách;
  • zorganizoval sa každoročný snem SVTS;
  • už viac ako 27 rokov nás rovnako každý rok sprevádza festival Vysoké Hory, ktoré nám prinášajú zaujímavé snímky zo sveta prírody a hôr;
  • v rámci výzvy “Aj my sme Tatry“ sa podarilo posunúť v jednaniach o novom návštevnom poriadku, kde sa aj SVTS snaží vyrokovať pre ľudí čo najlepšiu pozíciu vzhľadom k pôsobeniu v našom najvyššom horstve.

V roku 2022 je pred nami mnoho výziev, ktoré chceme naplniť. Niektoré sa možno podaria, niektoré možno neuspejú a niektoré sa možno nebudú môcť zrealizovať kvôli súčasnej situácií. Ak čo i len jeden projekt sa osvedčí a prinesie potešenie, ten čas bude stáť za to, preto sa tešíme na tieto výzvy a na to čo z toho vznikne. V každom prípade budeme radi za každú podanú pomocnú ruku pri ďalšom fungovaní SVTS a už teraz sa tešíme na prácu a čas strávený s Vami.

Všetci spoločne chceme SVTS posúvať. Preto ak sa Vám páčia aktivity a záujmy SVTS, budeme vďační za Vašu podporu.

 

Predvyplnené vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby za zdaňovacie obdobie 2021 Vám prikladáme v prílohe.

Do Vyhlásenia napíšte:

  • a) Vaše údaje
  • b) sumu 2% (resp. 3%), ktorú ste vyrátali z Potvrdenia o zaplatení dane a dátum zaplatenia dane (tiež z Potvrdenia)
  • Budeme radi, ak navyše zaškrtnete v tlačive súhlas so zaslaním Vašich údajov, aby sme sa Vám mohli poďakovať.
  • Obe tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, doručte do 30.04 na daňový úrad vo Vašom okolí.

 

Predvyplnený formulár na poukázanie 2% pre SVTS

 

ĎAKUJEME,
SVTS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.