XXII. ročník Zimného stretnutia SVTS pod Sivým vrchom.

from to
Aktuality Pozvánky a Novinky

V dňoch 7. – 9.12.2018 sa na Chate pod Náružím uskutoční XXII. ročník Zimného stretnutia členov SVTS , ktorým si pripomenieme výročie založenia nášho Spolku.

Doprava: Autobusom z Liptovského Mikuláša do Jalovca. Odtiaľ pešo cca 2 hod. na chatu. Osobným autom je možné sa dostať až k penziónu Ďumbier., kde je možné parkovať za dohodnutý poplatok. Jeho výška závisí od snehových podmienok, no nemal by presiahnuť sumu 2,5 € /auto/noc. Od penziónu trvá cesta na chatu cca 1,5 hod.

Ubytovanie: Ubytovanie na chate 8,-€ / osoba/ noc. Chata má 30 lôžok a preto majú prví 30-ti prihlásení s uhradenými nocľahmi zaistené lôžko a deky. Ostatní si budú musieť priniesť vlastný spacák. Viac o chate na www.chatacervenec.sk

Stravovanie: Na sobotný večer pripravia organizátori z Ústredia SVTS kapustnicu ako darček pre účastníkov stretnutia.

Pivo predávajú správcovia na chate, voda je v blízkej studničke. Nezabudnite si priniesť prezuvky.

Program: Cez deň využijeme horské prostredie k pohybu a večer si premietneme niečo z našich akcií.

Účastnícky poplatok: 4,- €

Prihlášky: Prihlásený bude každý, kto uhradí účastnícky poplatok a ubytovanie do 30. novembra na účet SVTS číslo SK38 8330 0000 0029 0060 1564 (2900601564 / 8330). Ako variabilný symbol uveď číslo preukazu SVTS.

Ako špecifický symbol uveď svoje kontaktné telefónne číslo. Ak chceš byť na chate iba jednu noc, tak vyznač v poznámke či v piatok, alebo v sobotu.

Na stretnutie sa tešia organizátori – Ústredie SVTS a 

Jožko Zábojník

Prihlášky adresujte na:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *