Funkčné tričká SVTS na predaj

Pripravili sme pre Vás ďalšiu sériu funkčných pánskych a dámskych tričiek SVTS.

K dispozícii sú pánske modré tričká vo veľkostiach M, L, XL a XXL a dámske červené tričká vo veľkostiach S, M a L. Na tričkách je nápis SVTS a webstránka SVTS. Tričká sú vyrobené z materiálu Meryl Fresh, ktorý výborne odvádza pot, rýchlo schne a je antibakteriálny (zabraňuje tvorbe baktérií spôsobujúcich nepríjemné kožné reakcie a zápach). Tričko je preto vhodné na najrôznejšie outdoorové aj indoorové športové aktivity od jari do jesene.

Cena:
Pánske tričko: 16 €
Dámske tričko: 14 €

Cena platí pri osobnom odbere, ktorý je možný v Dolnom Kubíne (prípadne po dohode na akciách SVTS). Cena poštovného sú 2 €. Objednávky posielajte na adresu a uveďte, či chcete pánske alebo dámske tričko, veľkosť, či máte záujem o osobný odber, alebo si chcete tričko nechať poslať poštou. V tom prípade treba uviesť celú poštovú adresu.

trička SVTS

Viacero členov SVTS už tieto tričká užíva, preto sme požiadali niekoľkých majiteľov o stručné hodnotenie trička:

Podľa mňa super, veľmi príjemný materiál, cely deň som v tom lyžoval, raz som si aj zjazdovku vo Valči vyšliapol. S Jančim (Šimonom – pozn. redakcie) som bol vo Valči, v službe na svahu, tiež si tričko pochvaľuje. Uvidím, ako sa to bude správať časom, ale prvý dojem veľmi dobrý…
Robo Bačkor

Viem povedať len to, že tričko SVTS je podstatne lepšie ako všetko ostatné, čo mám doma v skrini. Strih mi vyhovuje, chráni kríže, kopíruje postavu. Materiál obre odvádza pot, primerane žmolkovatie a po pár použitiach nesmrdí viac než iné moje tričká. Podľa mňa ste mali šťastnú ruku. Toľko môj aický názor.
Jano Šimon

Dobrý pomer cena – kvalita. Jemný, ľahký a hlavne funkčný materiál skôr určený na letné nosenie. Farebne pekne zladený. Veľmi vhodný kus oblečenia a športové i spoločenské aktivity.
Jozef Zábojník 

4 komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *